David Beckham pobavil účastníky tiskové konference tím, že odpověděl na hovor

David Beckham má určitě smysl pro humor. Slavný fotbalista smát všichni přítomní na tiskové konferenci po dobročinném zápase Unicef, organizované na pomoc dětem.

Ztracená příležitost

Reportérů zeptal se bývalý kapitán týmu Anglie na vaše dotazy a laskavě odpověděl nih.Odin reportér zaznamenal slova Beckham na telefonu a mobilní najednou zazvonil na moment monologu sportovce. David držel hlavu a zvedl telefon namísto majitele, ale samozřejmě, že volající slyšet jiný hlas, v rozpacích a ani ani slovo.

Nyní volající kousne své lokty, chybí šance mluvit s fotbalovou hvězdou.

Dotknutý okamžik

Charitativní hra, po které proběhla zábavná epizoda, se konala v Manchesteru. Na stadionu „Old Trafford“ Potkala Anglie a Irska a kombinovaný tým na světě.

Britové dokázali porazit soupeře o skóre 3: 1. Utkání bylo poznamenáno výše dvojnásobku Michael Owen a Paul Scholes vystřelil jednou, Dwight Yorke.

V 75. minutě do šance, kterou tam byl další zajímavý bod, který byl na hrdiny Beckham a jeho 16-letý syn Brooklyn. Slavný otec mu dal své místo na pole a Beckham Jr. hrál pro něj dobře 15 minut.