Julia Alipova - "Miss Rusko - 2014"

Začátek jara pro padesát ruských krásek byl poznamenán významnou událostí - výběrem těch nejhodnějších z nich v soutěži "Miss Russia - 2014". Dlouhé měsíce se připravovaly na tento den, upravovaly své parametry na notoricky známé a ceněné pro mnoho ženských parametrů 90-60-90. Ale jako vždy se osud usmál jen jednoho z nich. Která z dívek vyhrála soutěž Miss Russia-2014? Kdo získal tento vyhledávaný a cenný titul? O tom, kdo vyhrál soutěž "Miss Russia - 2014", jaký je název této šťastné ženy a co dívce přineslo vítězství, řekneme.

Cesta k vítězství

Nebudeme nadále intrikovat: nová "slečna Rusko - 2014" je krásná brunetka se šedými očima, Julia Alipova, která nedávno otočila dvacet tři. Kromě čestného a prestižního titulu byla krása oceněna korunou, jejíž cena byla odhadnuta odborníky za jeden milión dolarů, stejně jako $ 100,000 "cena" a auto. Dobrá pomoc pro dívku, která právě začíná svou kariéru.

Všimněte si, že 50 dívek se stalo finalisty a v předchozích soutěžích se zúčastnilo zhruba 60 tisíc soutěžících ze všech ruských regionů. Boj byl očividně vážný. Nejen členové poroty, mezi nimiž byli Dmitrij Malikov, Fadil Berisha, Leisan Utyasheva, Regina von Flemmingová, Gabriela Islerová (vítěz Miss Universe) a Megan Young (vítěz Miss World), sledovali zákroky krásy. a miliony diváků. Vera Brežněva a Konstantin Kryukov se stali vůdci nejvýraznější soutěže krásy v Rusku.

Soutěže jsem absolvoval, jako vždy, ve dvou etapách. Během prvního kola hodnotili členové poroty schopnost dívky poskakovat na jevišti v plavkách. V druhé fázi museli soutěžící prokázat své intelektuální schopnosti. Pokud se v bezvědomí, jak se říká, potopila plavba v plavkách, bez intelektu a zátěže se intelektuální soutěž stala definicí pro Julii Alipovou, rodáka z města Balakovo (Saratovská oblast). Konstantin Kryukov, který je slavný svou schopností klást zvláštní otázky, požádal dívky, aby vyprávěly o svátcích, které podle jejich názoru by měly být zahrnuty do seznamu států. Samozřejmě, finalisté neměli čas myslet. Jejich odpovědi nebyly originální a vtipné. A pouze Julia Alipova uvedla, že v Rusku je příliš mnoho svátků a brzdí rozvoj ekonomiky. Jako příklad dívka přivedla Korea, kde koncepce prázdnin a volných dnů obecně chybí. Byli oceněni jak členové poroty, tak i vedoucí odpověď, která vedla k vítězství Julie.

Plány do budoucna

Budete překvapeni, ale biografie Julie Alipové se liší od biografie průměrné ruské ženy stejného věku. Dívka absolvovala s vyznamenáním Fyzikální a matematické lyceum, poté vstoupila do ústavu se záměrem zvládnout profesi inženýra-technika tepelné energie. Během studia jsem se rozhodl obdržet diplom tlumočníka z anglického jazyka. Alipova v jednom z rozhovorů připustila, že ani o modelovém povolání ani nemyslí, pracuje jako manažer, ale osudu rozhodl jinak.

Dnes Julia Alipova, jejíž parametry plně odpovídají standardním parametrům (89-63-90), nadále pracuje v energetické firmě jako manažer a vyhrané peníze investují do sebe. Dívka se rozhodla vyzkoušet si ukázku, ale stále nepřijala konečné rozhodnutí. V každém případě přejeme ruské kráse vítězství!