Co po koruně: jak se životy vítězů slečny Ruska?

Při soutěžích o kráse často souvisejí s různými skandály a mnozí věří, že mezi dívkami je na prvním místě bezohledná válka. Stojí to za to, můžeme říct vítězům různých let.

Závody pro krásu se zdají být jakousi přechodnou jízdenkou do pohádkového a bezstarostného života, takže dívky jsou připraveny na hodně, i kdyby se staly prvními. Navrhujeme zjistit, zda je takové úsilí zdůvodněno příkladem minulých vítězů soutěže Miss Russia.

1. Anna Baichik - 1993

Dívka se stala první "Miss Russia" a dostala korunu ve věku 16 let. Poté pokračuje ve své modelářské kariéře a účastní se vystoupení a střelby. V důsledku toho Baichik si uvědomil, že tato oblast není pro ni, proto začala pracovat jako profesionální novinářka a v 36 letech obhajovala svou tezi. Anna pracuje jako učitelka v St Petersburgské státní univerzitě, nyní se oženila a má syna.

2. Elmira Tuyusheva - 1995

Dívka ve věku 18 let byla první v hlavní soutěži krásy Ruska, když byla studentkou fakulty kybernetiky. Po vítězství se rozhodla ukončit studium a věnovat se modelářství. Vysokoškolský diplom Elmira obdržel teprve v roce 2007, poté, co absolvoval Moskevské divadelní studio. Dívka se také zúčastnila několika filmů, například ve filmu "Gloss".

3. Alexandra Petrova - 1996

Perspektivy dalšího vítěze soutěže krásy byly lákavé, protože jí byla nabídnuta práce v Hollywoodu a také reprezentovala Rusko na soutěži Miss Universe. Bohužel se příběh ukončil tragicky, protože v září 2000 byl v Cheboksary zastřelen Alexander během kriminální události. V té době byla s přítelem, který byl místním obchodníkem. O dva dny později se dívka obrátila na 20 let.

4. Elena Rogozhina - 1997

Dívka díky své kráse dokázala nejen vyhrát soutěž v Rusku, ale také stát se první v Evropě, když získala korunu v roce 1999. Po krátké době se setkala se svým budoucím manželem, Američanem, a navždy opustila zemi. Co se stalo v budoucnosti se svým životem, není známo.

5. Anna Malová - 1998

Dívka nebyla schopna dostat korunu poprvé, protože v roce 1993 získala pouze druhé místo. Poté, co byla přijata koruna v soutěži Miss Russia, vstoupila do devíti finalistů pro "Miss Universe". V důsledku toho byl zničen šťastný život, protože bylo známo, že v roce 2011 Anna byla zatčena v New Yorku kvůli padělaným lékařským předpisům na získání léků. Posílá vězení do vězení.

6. Anna Kruglova - 1999

Není jasné, co dívku přimělo k účasti na soutěži krásy, ve které získala korunu, ale poté, co absolvovala, odmítla všechny návrhy na účast na takových akcích. Anna se vrátila do normálního života a nic víc o ní není známo.

7. Oksana Fedorová - 2001

Mnozí byli překvapeni, když zvítězila soutěž krásy. Kardinálně se vítězství nezměnilo její priority, protože obhajovala svou tezi a začala učit na univerzitě MFF v Petrohradě. Po nějaké době krása rozšířila sbírku s novými tituly: odborný asistent a kapitán milice a v roce 2006 hlavní. Jasná bruneta nemohla zůstat bez povšimnutí pro showbusiness, takže hrála v kině, zúčastnila se přehlídky, hrála v klipu a pracovala jako televizní moderátorka. Najednou média aktivně psala o vztahu mezi Oksanou a Nikolajem Baskovem. V roce 2011 se provdala za důstojníka FSB a porodila své děti. Fedorova nadále vede společenský život.

8. Svetlana Koroleva - 2002

Dívka získala dvě významné soutěže: "Miss Russia" a "Miss Europe". Následující rok již převzala místo hlavní sněhové dívky v zemi a rozhodla se, že modelové podnikání není pro ni, a proto věnuje svůj život rodině. Svetlana je šťastná matka tří dětí.

9. Victoria Lopyreva - 2003

Dívka se začala zajímat o modelování obchodu ve věku 16 let a za pouhé čtyři roky se stala vítězem soutěže Miss Russia. Zároveň absolvovala Vysokou školu ekonomickou. Díky vítězství v soutěži se Lopyreva začala rozvíjet v show businessu. Ona si vzala fotbalového hráče, ale vztah nevypadal. Vika pracuje jako přednášející, je bloggerkou a aktivně vyvíjí svou stránku v Instagramu. V roce 2018 se stala velvyslancem Světového poháru. Média aktivně diskutuje o svém románu s ... Nikolajem Baskovem.

10. Diana Zaripová - 2004

Další skromný vítěz soutěže, který po obdržení koruny odmítl všechny nabídky a nepřestával modelovat. Jak se její život rozvíjí v budoucnu, není známo.

11. Alexandra Ivanovská - 2005

Z dřívější akce se dívka zajímala o různé soutěže krásy, například ve věku 9 let již vyhrála soutěž v soutěži "Varvara-Krasa Long Spit". Sasha si zachránila dlouhý oplet a pomohla jí, aby se stala první krásou Ruska. Nezůstala v kariéře v oblasti modelování, vybírala svou oblíbenou dětskou aktivitu - vytvářela kreativní účesy.

12. Tatiana Kotová - 2006

Jeden z vítězů nejvýznamnější soutěže krásy v Rusku, kde se další kariéra vyvíjela co nejlépe. Účastnila se dalších soutěží, ale nemohla v nich zvítězit. Osud jí dal další šanci - dívka byla obsazena v nejoblíbenější ženské skupině "Via Gra". Zpívala v ní až do roku 2010, pak se vydala do sólového plavání a také se objevila v několika filmech a programech. Ale úspěšná sólová kariéra Kotovy je obtížná.

13. Ksenia Sukhinová - 2007

Od dětství se dívka chtěla stát úspěšnou sportovní ženou, proto se aktivně angažovala v rytmické gymnastice a běhala a také získala diplom o biatlonu. Požadovaný titul ve sportu nezískal, ale získal první místo v soutěži krásy. Během soutěže "Eurovision" v Rusku se Xenia podílela na natáčení grafických karet. Změnila 42 snímků, aby přiměřeně reprezentovala každou zúčastněnou zemi. Je známo, že Sukhinova se i nadále zabývá modelováním podnikání.

14. Sofie Rudyeva - 2009

Vítězství této dívky v soutěži je spojeno se skandálem, protože poté, co obdržela korunu, závidění lidé odhalili erotickou fotku natáčení dívky, kterou udělala za 15 let. Rud'eva otevřeně přiznala, že obrázky nebyly falešné a byly to chyby její mládí. Peníze, které vyhrál v soutěži, kterou utrácela na charitu. Sofia byla tváří dvou známých značek Oriflame a Pepsi a také hrála v klipech a programech.

15. Irina Antonenko - 2010

Dívka se narodila v rodině policistů, takže viděla svou kariéru pouze v této oblasti. Po ukončení studia začala studovat právo. Během studií si Ira uvědomila, že pro ni není zajímavá, proto začala modelovat a studovat divadelní umění. Díky tomu, že Antonenko získala první místo v soutěži krásy, začala působit ve filmech. Zajímavostí je, že v roce 2010 došlo k redesignu koruny a její cena se zvýšila o více než 1 milion dolarů. Po vítězství podepsala smlouva o reklamní kampani slavné značky Philipp Plein a otevřela v Moskvě vietnamský ples. Po chvíli se rozhodla soustředit se na herectví.

16. Natalia Gantimurova - 2011

Stejně jako je třeba královně krásy, Natalia po vítězství věnuje rok života lásky. Pomohla sirotkům a postiženým dětem a tak dále. Když jí podala titul, vrátila se ke studiu na RSUH. Tisk si neuvědomuje další aspekty svého života.

17. Elizaveta Golovanová - 2012

Dívka v životě je opravdovým žákem, takže skončila se školou se zlatou medailí, s červeným diplomem - univerzitou a stala se úspěšným právníkem. Elizabethova soutěž krásy byla více vnímána jako experiment nebo výzva, protože se nikdy nezajímala o modelování.

18. Elmira Abdrazakova - 2013

Poté, co dívka dostala korunu, vypukl obrovský skandál, protože velké množství lidí projevilo nenávist a otevřeně prohlásilo, že tatarská žena není hodná vyhrát hlavní soutěž krásy v Rusku. To už Elmru nezlomilo a brzy se stala tváří značky Colina. Dívka vstoupila do VGIKu na hřišti Vladimíra Menchova, ale slavný režisér řekl, že titulovaná krása nemá herecký talent a že by neměla pokračovat ve studiu.

19. Julia Alipova - 2014

Na soutěži si dívka podmanila mnoho její krásy, ale svou kariéru nepřestoupila v oblasti modelování a zaměřila se na její studium. Po absolvování lyceum získala dva vyšší tituly a nyní pracuje jako manažer v JSC "Eastern Energy Company".

20. Sofie Nikitchuk - 2015

Další vítězství v soutěži Miss Russia, která byla doprovázena skandálem. Byl způsoben dvojznačným natáčením na obálku časopisu Stolnik. Na fotografii byla dívka prezentována v aktě a přeměněna na vlajku Ruska. To přinutilo státní zastupitelství Sverdlovského kraje provést audit nejen redakce, ale také Sofie. Vysvětlením je to příliš frivolní zacházení s národními symboly. Případ, samozřejmě, nebyl zahájen, ale kariéra selhala a dívka nikdy nebyla viděna na veřejnosti.

21. Yana Dobrovolskaya - 2016

Dívka, která vzala další korunu, měla jen 18 let a musí jít na univerzitu. Yana nemá v úmyslu vyvíjet se v oblasti modelování, protože se chce stát pedagogem nebo dětským psychologem.

Když se podíváte na vítěze této soutěže krásy, můžete určitě odpovědět, že vítězství není zárukou šťastného a bezstarostného života. Pouze vytrvalost a práce pomáhají dosáhnout výšky.